Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Statystki roczne ZUS Drukuj Email
11.01.2017.

Przypominamy, że jeżeli w roku 2016 miały miejsce wypadki przy pracy należy złożyć deklarację ZUS IWA.

Ponieważ 31 stycznia 2016 r. przypada w niedzielę, to termin na przekazanie ZUS IWA upływa 1 lutego 2016 r. Informację o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA, zwaną dalej informacją ZUS IWA, za dany rok kalendarzowy zobowiązani są przekazywać płatnicy, którzy spełniają łącznie następujące warunki:


- byli zgłoszeni nieprzerwanie w ZUS, jako płatnicy składek na ubezpieczenie wypadkowe od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia roku, za który składana jest informacja i co najmniej jeden dzień w styczniu następnego roku,


- w roku, za który składana jest informacja, zgłaszali do ubezpieczenia wypadkowego

co najmniej 10 ubezpieczonych,


- byli wpisani do rejestru REGON w dniu 31 grudnia roku, za który jest składana informacja ZUS IWA.


Poprzez nieprzerwane zgłoszenie w ZUS jako płatnika składek na ubezpieczenie wypadkowe należy rozumieć, iż w każdym z miesięcy roku, za który składana jest informacja, przynajmniej jeden ubezpieczony podlegał ubezpieczeniu wypadkowemu. Obowiązku złożenia informacji ZUS IWA nie mają więc ci płatnicy, którzy choć w jednym miesiącu tego roku nie byli płatnikami składek na ubezpieczenie wypadkowe, tj. ani jeden ubezpieczony nie podlegał temu ubezpieczeniu.


Szczegółowe informacje dotyczące zasad składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA znajdują się w poradniku Zasady składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA. W przypadku pytań lub problemów porsimy o kontakt (tel. 607 268 497)
 
Egzamin DGSA - RID Drukuj Email
09.01.2017.
To już ostatnie miejsca dla osób chętnych uzyskać uprawnienia doradcy RID. Kurs odbędzie się we Wiedniu w dniach 02.02-04.02.2017.Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt z Panem Dariuszem Kardasem pod numerem telefonu +48601868646 lub mailowo  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .
 
Egzamin DGSA - ADR Drukuj Email
09.01.2017.
To już ostatni dzwonek i ostatnie miejsca na kursie dla doradców ADR, który odbędzie się we Wiedniu w dniach od 30.01 do 02.02.2017. Koszt kursu to 1.050 €. Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt z Panem Dariuszem Kardasem pod numerem telefonu +48 601 868 646 lub mailowo  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .
 
Sprawozdania roczne Drukuj Email
01.01.2017.
Witamy w nowym roku! Życzymy wszystkiego najlepszego!
Pozwalamy sobie przy okazji przypomnieć, że do dnia 28 lutego (w tym roku jest to wtorek) mamy obowiązek przesłania sprawozdań rocznych w zakresie operacji załadunkowych i rozładunkowych towarów niebezpiecznych. Sprawozdania składamy w przypadku:
- przewozu drogowego (ADR)
- przewozu kolejowego (RID)
- przewozu wodnego śródlądowego (ADN)

Polecamy się w roku 2017 we wszystkich problemach związanych z transportem towarów niebezpiecznych oraz w zakresie BHP i ochrony środowiska!

W przypadku konieczności wykonania sprawozdania polecamy kontakt z:
Marek Różycki
tel. 607 268 497
mail:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapraszamy! 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 457

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2020 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS