Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

ADR 2007 już obowiązuje Drukuj Email
20.07.2007.

Informujemy, że ukazał się drukiem Dziennik Ustaw nr 99 poz. 667 zawierający Oświadczenie Rządowe z dnia 23 marca 2007 r. w sprawie wejścia w życie zmian do załączników A i B Umowy europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR), sporządzonej w Genewie dnia 30 września 1957 r. Do nabycia w naszym sklepie (www.sklep-kierowcy.pl)

 

 
R E A CH Drukuj Email
09.04.2007.

REACH to nowy restrykcyjny system kontroli chemikaliów. Obejmuje on następujące elementy:

·         Rejestracja

·         Ewaluacja (ocena)

·         Autoryzacja (zezwolenia)

·         dla Chemikaliów

Zgodnie z jego zasadami

Od 1 czerwca br. BRAK REJESTRACJ = BRAK OBROTU

Nie podjęcie działań przygotowawczych może skończyć się brakiem możliwości sprzedaży produktów chemicznych lub utratą klientów.

Zapraszamy do naszego nowego portalu tematycznego

www.reach.edu.pl

 
Złoty Pas 2007 - Badanie Rynku Pasów Drukuj Email
02.03.2007.

 

Już po raz drugi przeprowadziliśmy badanie rynku pasów. Nasi „tajni handlowcy” w okresie od 15 stycznia Br rozpoczęli skupywanie pasów. Tradycyjnie jak w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zakupy pasów 5-tonowych. W tym roku kupowaliśmy pasy „bezkrytycznie” co oznacza, że kupujący polegał na opinii sprzedającego. Kupowaliśmy pasy, które dostępne były co najmniej w sieci sprzedaży dwóch stacji paliw oraz w hurtowniach i sklepach. Rok temu ocenie poddaliśmy 6 próbek. Tylko tyle udało nam się zdobyć. W bieżącym roku na rynku dostępnych było o wiele więcej produktów. Jak pokazuje nasz test nie jest to efekt rozwoju rynku. Szczegóły prezentujemy w SUPLEMENCIE, który otrzymują nieodpłatnie wszyscy nasi prenumeratorzy.

 

 
Nowa sekcja - POZNAJ TEKSTY kwartalnika Towary Niebezpieczne Drukuj Email
18.02.2007.

W sekcji „KWARTALNIK” dodaliśmy do Państwa wygody nową sekcje. Nosi ona tytuł „POZNAJ TEKSTY”. Umieściliśmy w niej pełne teksty z rocznika 2005. Można pobierać je gratis.

Zapraszamy do lektury oraz prenumeraty naszego Wydawnictwa!

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 445 - 456 z 462

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

forumtransportu.jpg
© 2020 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS