Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Telefon Alarmowy Nagrodzony! Drukuj Email
06.03.2008.

Z wielką radością informujemy że w dniu 17 lutego br. Pan Dieter Kropshofer twórca telefonu alarmowego GBK – EMTEL oraz konsultant w zakresie wprowadzenia ADR w Tajlandii otrzymał prestiżową nagrodę Deutsche Gefahrgut-Preis 2008. Nagrodę przyznano już po raz osiemnasty. Radość dla nas jest tym większe, że mamy przyjemność reprezentować GBK-Emtel na terenie Polski.

 
Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych. Ogólnopolska sieć doradztwa BHP. Drukuj Email
21.02.2008.

Zespół Doradców ds. bezpieczeństwa oraz redakcja kwartalnika Towary Niebezpieczne popiera nową inicjatywę – projekt pod nazwą „Podniesienie stopnia wdrożenia dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) w polskich przedsiębiorstwach w ramach projektu Środki Przejściowe  2005/017-488.01.05 Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych”. Beneficjentem (bezpośrednim odbiorcą) projektu jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy(CIOP-PIB) w Warszawie.

Czytaj
 
Nowe wytyczne kontroli ITD Drukuj Email
10.02.2008.

W dniu 4 lutego Br. Główny Inspektor Transportu Drogowego wydał nowe wytyczne w zakresie prowadzenia kontroli przez inspektorów. Głównym celem tego dokumentu jest ustanowienie jasnych i konsekwentnie stosowanych w każdym przypadku zasad dotyczących prowadzenia pojazdu, przerw oraz odpoczynków kierowców.

Należy oczekiwać że spowoduje to zmniejszenie ilości postępowań administracyjnych nakładanych na przedsiębiorców w przypadkach, gdy nie mieli oni wpływu na powstanie naruszenia. Niebawem postaramy się dokładniej poinformować Państwa o tym temacie.

 
Badanie Pasów Czas Zacząć Drukuj Email
05.02.2008.

Ruszyła nasz program badawczy „Złoty Pas 2008”

W tym roku wręczanie symbolicznego „Złotego Pasa” będzie miało miejsce podczas corocznej imprezy Truck&Bus Show, która odbędzie się Bydgoszczy na przełomie maja i czerwca.

W roku 2008 postanowiliśmy zmienić trochę zasady konkursowe. Wprowadzamy dwie kategorie:

- pierwsza – związana z nagroda „złotego Pasa” dla pasów „pięciotonowych” czyli takich, które charakteryzują się parametrem LC w wysokości 2500/5000 daN.

- druga – informacyjna – związana z badaniem rynku dla psów „czterotonowych” czyli charakteryzujących się parametrem LC w wysokości 2000/4000 daN.

Próbki zastały już nabyte. Przystępujemy do badania….

Bieżące informacje umieścimy na stronie www.mocowanie.pl oraz w naszym kwartalniku „Towary Niebezpieczne”. Tradycyjnie pełen raport załączymy do czerwcowego wydania kwartalnika „Towary Niebezpieczne”.

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 409 - 420 z 438

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS