Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Nowe Wydanie Kwartalnika Drukuj Email
26.03.2008.

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się nowy – marcowy numer naszego kwartalnika.

Temat numeru – to plany ochrony. Dla prenumeratorów mamy specjalną ofertę. Jest to wzór planu ochrony w wersji elektronicznej do ściągnięcia ze strony., Prosimy prenumeratorów o wyrażenie zainteresowania prześlemy hasło.

Tematem specjalnym są wytyczne wykonywania kontroli drogowej.

Zapraszamy do lektury.

 
Baza Danych Firm Związanych z ADR, RID, IMDG Drukuj Email
21.03.2008.
Informujemy, że stworzylismy pierwszą BEZPŁATNĄ bazę danych firm zaangażowanych w przewozy, magazynowanie  a także w usługi związane z operacjami transportowymi  towarów niebezpiecznych. Zapraszamy do BEZPŁATNEGO wpisania się. Patrz sekcja "NASZE INICJATYWY".
Uwaga! Nasze strony odiwedza około 500 zaintersowanych osób dziennie!
Zapraszamy

Redakcja Serwisu
www.adr.edu.pl
 
Telefon Alarmowy Nagrodzony! Drukuj Email
06.03.2008.

Z wielką radością informujemy że w dniu 17 lutego br. Pan Dieter Kropshofer twórca telefonu alarmowego GBK – EMTEL oraz konsultant w zakresie wprowadzenia ADR w Tajlandii otrzymał prestiżową nagrodę Deutsche Gefahrgut-Preis 2008. Nagrodę przyznano już po raz osiemnasty. Radość dla nas jest tym większe, że mamy przyjemność reprezentować GBK-Emtel na terenie Polski.

 
Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych. Ogólnopolska sieć doradztwa BHP. Drukuj Email
21.02.2008.

Zespół Doradców ds. bezpieczeństwa oraz redakcja kwartalnika Towary Niebezpieczne popiera nową inicjatywę – projekt pod nazwą „Podniesienie stopnia wdrożenia dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) w polskich przedsiębiorstwach w ramach projektu Środki Przejściowe  2005/017-488.01.05 Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych”. Beneficjentem (bezpośrednim odbiorcą) projektu jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy(CIOP-PIB) w Warszawie.

Czytaj
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 397 - 408 z 428

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS