Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Inspektorzy PPOŻ po SGSP w Warszawie bez uprawnień? Drukuj Email
09.06.2009.

W wyniku interwencji prasowej naszego kwartalnika uzyskaliśmy (po 2 interwencjach – w tym u Premiera i Prezydenta) po upływie przeszło dwóch miesięcy odpowiedź na zadane pytanie, czy szkolenia inspektorów PPOŻ wykonywane przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej są zgodne z prawem. Odpowiedź wydaje się być jednoznaczna! SGSP nie ma prawa prowadzić takich szkoleń! Więcej w czerwcowym wydaniu naszego kwartalnika!

Zapraszamy do prenumeraty!


Wystarczy mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Data dodania: 2009-06-09

 

 
Internetowy Doradca ADR, IMDG Drukuj Email
31.05.2009.
W maju 2009 r. uruchomiliśmy nowe narzędzie dla klientów zajmujących się operacjami transportowymi towarów niebezpiecznych. W pierwszej wersji zostało one zaadresowane do przedsiębiorstw zajmujących się spedycją i magazynowaniem. Przez kilka lat analizowane były pytania stawiane przez praktyków. Pozwoliły one na zbudowanie narzędzia interaktywnego, pozwalającego w automatyczny sposób znaleźć odpowiedź na pytania czy można podjąć, przyjąć lub magazynować dany towar w transporcie lądowym i morskim.  Narzędzie pozwala też wygenerować treści opisów towarów niebezpiecznych.  Narzędzie umieszczone jest pod adresem www.doradca.adr.edu.pl

Data dodania: 2009-05-31
 
Sprawozdania roczne - Interwencja prasowa Drukuj Email
18.05.2009.

W związku z coraz częstszymi przypadkami wszczynania kontroli wobec podmiotów, które dokonały złożenia sprawozdań rocznych (ADR) rozpoczęliśmy interwencje prasową mającą na celu jednoznaczne wyjaśnienie następujących kwestii:
- stosowanie kodeksu postępowania administracyjnego do terminu złożenia;
- możliwości stosowania instytucji przywrócenia terminu w tym przypadku;

Osoby zainteresowane przebiegiem sprawy prosimy o kontakt z redakcją ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć )
 
Magazynowanie Chemii w Polsce Drukuj Email
19.04.2009.

W związku z licznymi pytaniami postanowiliśmy przystąpić do publikacji wykazu firm magazynowych. W tym celu opracowaliśmy ankietę (do pobrania w sekcji POBIERZ GRATIS/ PLIKI DLA PRENUMERATORÓW – Link >>>). Zapraszamy do przesyłania danych w terminie do 25 maja br. Naszym celem jest opracowanie w formie tabelarycznej wiarygodnych informacji o tym co, gdzie i w jakich ilościach można magazynować. Raport będzie publikowany nieodpłatnie na naszych stronach. Zapraszamy do rozesłania niniejszej ankiety wśród firm świadczących usługi magazynowe. Jeśli okaże się koniecznym udzielenie pomocy lub wykonanie auditu konkretnego magazynu z przyjemnością pomożemy.

Zapraszamy do rozpropagowania naszej inicjatywy.


Redakjca kwartalnika i serwisu www.towary-niebezpieczne.pl

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 373 - 384 z 445

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2019 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS