Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Zmiany w prawie Drukuj Email
13.10.2014.

Informujemy, że trwają prace nad rozporządzeniem  w sprawie dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku o wydanie zezwolenia na wykonywanie działalności związanej z narażeniem na działanie promieniowania jonizującego albo przy zgłoszeniu wykonywania tej działalności. Szczegóły poznacie Państwo klikając LINK

 
Koleni Doradcy z zagranicznymi uprawnieniami! Drukuj Email
12.10.2014.
Z przyjemnością informujemy, że kolejne 10 osób zdobyło uprawnienia doradcy ADR za granicą w Austrii. Gratulujemy odważnym! Tym samym zdawalność za granicą wynosi dalej ... 100%.

Kolejna możliwość zdobycia uprawnień  DGSA w zakresie RID oraz ADR jeszcze w tym roku, w grudniu.

 
Kurs DGSA - dotychczasowa zdawalność 100% Drukuj Email
25.09.2014.

    W dniu 10-go października w Wiedniu odbędzie się egzamin na DGSA. Będzie on poprzedzony kursem przygotowawczym, który przewidziany jest przepisami krajowymi i odbędzie się w dniach 7-10 października.

   Obecnie zostały ostatnie wolne miejsca. Ze względu na zgłoszenie pełnej listy do Ministerstwa oraz zgodę na dopisanie tych osób do końca tygodnia prosimy o pilny kontakt wszystkie osoby zainteresowane.

    Kilka ważnych informacji:

1. Koszty

    Całkowity koszt obejmujący zarówno udział w kursie przygotowawczym, jak i egzaminie,  wynosi 4.250,00 zł netto. W trakcie szkolenia wszyscy uczestnicy mają również zapewniony obiad oraz przerwy kawowe.

2. Opłata za nocleg

    Dla Państwa wygody zapewniamy specjalne stawki na noclegi w hotelu, w którym odbywają się również wykłady. Istnieje możliwość noclegu 82 euro/doba. Opłaty za nocleg dokonać należy osobiście w hotelu.


3. W jaki sposób dokonać zgłoszenia

Wszyscy zainteresowani powinni przesłać drogą mailową swoje zgłoszenie zawierające następujące informacje:

• imię i nazwisko
• dane firmy do faktury z NIP
• datę i miejsce urodzenia
• określenie rodzaju pokoju (w przypadku dwójek rezerwacja możliwa tylko parami!)
• wybór środka transportu (w miarę wolnych miejsc)

Kontakt Dariusz Kardas     +48 601 868 646
 
IMDG 36/14 Drukuj Email
23.09.2014.
Informacja o szkoleniu

Może na Morze?

IMDG Code w praktyce


Przewóz towarów niebezpiecznych może stwarzać zagrożenia - to jest jasne. Często nadawcom i przewoźnikom wydaje się, że spełnienie wymagań obowiązujących na drodze jest wystarczające. Jednak, gdy pojazd dotrze do portu zaczynają się problemy. Kwestionowana jest klasyfikacja, oznakowanie lub dokumentacja. Szkolenie prezentuje nie tylko wymagania lecz także wskazuje korelacje miedzy RID/ADR i IMDG. Szkolenie dostarcza wiedzy praktycznej, która będzie bezpośrednio przekładać sie na praktykę. Szkolenie w dniach 2/3 października 2014 r.


Zaintersowanych prosimy o kontakt: Dariusz Kardas tel 601 868 646

  
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 132 z 428

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS