Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Naciski na osie - Polska praktyka niezgodna z prawem! Drukuj Email
29.04.2015.

Komisja Europejska przychyliła się do stanowiska reprezentowanego przez Stowarzyszenie ETOS odnośnie bezprawności działań służb kontrolnych nakładających kary za naciski na osie większe niż dopuszczalne na danej drodze ale niższe niż 11,5 tony. Przeciwko Polsce został skierowany formalny wniosek. Jest to pierwszy krok w formalnym postępowaniu przeciwko państwom członkowskim. Potwierdziło się  zatem, iż środki unijne  wydawane na infrastrukturę mogły być wydane niezgodnie z celami stawianymi przez Unię! Jest to tez potwierdzenie, iż Polska nie dotrzymała postanowień traktatu akcesyjnego.

 
Zostań doradcą RID lub ADR Drukuj Email
27.04.2015.
Zdobądź uprawnienia DGSA w zakresie ADR i RID w Austrii. Cieszymy się, że podczas ostatniego kursu zdawalność na poziomie 100% została utrzymana!

Miło nam zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji kursu dla doradców organizowanym w Wiedniu.

W dniach 15-18 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na kurs i egzamin w zakresie ADR. Dodatkowo w dniach 19-20 czerwca organizowany jest kurs i egzamin w zakresie RID.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilny kontakt z Panem Dariuszem Kardasem pod numerem telefonu 601 868 646 lub mailowo  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Ilość miejsc ograniczona. Ostateczny termin przekazywania zgłoszeń mija w dniu 28 maja 2015 r.

Zapraszamy!
 
ADR 2015 Drukuj Email
22.04.2015.

Informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2015 r. Kancelaria Prezydenta przekazała do Kancelarii Premiera podpisaną umowę ADR. Dokument trafi teraz do RCL

 
Złoty Pas 2015 Drukuj Email
06.03.2015.

Tegoroczne badanie „Złoty Pas” poświęcimy problematyce stosowania pasów. W poprzednich latach sprawdzaliśmy ich stan, wytrzymałość i fakt wprowadzania nowatorskich myśli. W tym roku chcemy skupić się na sposobie wykorzystania pasów przez użytkowników. Jak pokazuje doświadczenie kierowca najczęściej stara się naprężyć pas tak ... by ładunek nie spadł. Prowadzi to bardzo często do uszkodzeń zarówno pasa jak i ładunku. W tym roku chcemy sprawdzić jakie możliwości producenci zapewniają kierowcy by mógł on dobrze wykorzystać pas. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja konkursu przyczyni się do zwiększenia świadomości w zakresie tego jak poprawie stosować pasy. Rozstrzygnięcie nastąpi w drugiej połowie roku.


Zapraszamy na strony TSL Manager & mocowanie.pl

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 109 - 120 z 435

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS