Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług konsultacyjnych w zakresie mocowania ładunków Drukuj Email
19.08.2007.

Tworzymy podręcznik dla kierowców, przewoźników oraz służb kontrolnych – wskazania w zakresie mocowania ładunków

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu nowego wydawnictwa – podręcznika mającego na celu skatalogowanie zasad bezpiecznego mocowania ładunków.

Broszura – w formacie B5 będzie obejmować prezentacje przykładów niewłaściwego przewozu oraz mocowania ładunków, które – w opinii statystyk i policji są najczęstsze i w największym stopniu przyczyniają się do zagrożeń na drodze. Uzupełnieniem jest katalog dobrych praktyk. Celem broszury będzie omówienie i wskazanie praktyk negatywnych oraz zaproponowanie i zaprezentowanie rozwiązań poprawnych. Uzupełnieniem każdego z przypadków będą wskazania w zakresie kar, które mogą zostać nałożone na kierowcę przez policjanta lub inspektora ITD.

Chcemy stworzyć pozycje, która stanie się doskonałym uzupełnieniem programu szkolenia kierowców a dzięki studiom przypadków także i doskonałym materiałem poglądowym.

W broszurze zamieszczone zostaną też zdjęcia i opisy wybranych wypadków, w których źle zamocowany ładunek przyczynił się w znacznym stopniu do rozmiaru szkody.

 

Nasza propozycja obejmuje następujące możliwości dla Państwa:

1.        opracowanie i opublikowanie w broszurze wskazań w zakresie ładunków które dla Państwa są największym problemem – czyli stworzenie konkretnych planów mocowania dla ładunków ze wskazaniem ile i jakich środków mocujących należy użyć.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowaniu prosimy o podanie informacji o ładunkach stwarzających najczęstsze problemy.

2.        prezentacja oferty Waszej firmy – w formie reklamy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Wystarczy mail – Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefon 0 607 268 497.

 
ADR 2007 już obowiązuje Drukuj Email
20.07.2007.

Informujemy, że ukazał się drukiem Dziennik Ustaw nr 99 poz. 667 zawierający Oświadczenie Rządowe z dnia 23 marca 2007 r. w sprawie wejścia w życie zmian do załączników A i B Umowy europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR), sporządzonej w Genewie dnia 30 września 1957 r. Do nabycia w naszym sklepie (www.sklep-kierowcy.pl)

 

 
R E A CH Drukuj Email
09.04.2007.

REACH to nowy restrykcyjny system kontroli chemikaliów. Obejmuje on następujące elementy:

·         Rejestracja

·         Ewaluacja (ocena)

·         Autoryzacja (zezwolenia)

·         dla Chemikaliów

Zgodnie z jego zasadami

Od 1 czerwca br. BRAK REJESTRACJ = BRAK OBROTU

Nie podjęcie działań przygotowawczych może skończyć się brakiem możliwości sprzedaży produktów chemicznych lub utratą klientów.

Zapraszamy do naszego nowego portalu tematycznego

www.reach.edu.pl

 
Złoty Pas 2007 - Badanie Rynku Pasów Drukuj Email
02.03.2007.

 

Już po raz drugi przeprowadziliśmy badanie rynku pasów. Nasi „tajni handlowcy” w okresie od 15 stycznia Br rozpoczęli skupywanie pasów. Tradycyjnie jak w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zakupy pasów 5-tonowych. W tym roku kupowaliśmy pasy „bezkrytycznie” co oznacza, że kupujący polegał na opinii sprzedającego. Kupowaliśmy pasy, które dostępne były co najmniej w sieci sprzedaży dwóch stacji paliw oraz w hurtowniach i sklepach. Rok temu ocenie poddaliśmy 6 próbek. Tylko tyle udało nam się zdobyć. W bieżącym roku na rynku dostępnych było o wiele więcej produktów. Jak pokazuje nasz test nie jest to efekt rozwoju rynku. Szczegóły prezentujemy w SUPLEMENCIE, który otrzymują nieodpłatnie wszyscy nasi prenumeratorzy.

 

 
Nowa sekcja - POZNAJ TEKSTY kwartalnika Towary Niebezpieczne Drukuj Email
18.02.2007.

W sekcji „KWARTALNIK” dodaliśmy do Państwa wygody nową sekcje. Nosi ona tytuł „POZNAJ TEKSTY”. Umieściliśmy w niej pełne teksty z rocznika 2005. Można pobierać je gratis.

Zapraszamy do lektury oraz prenumeraty naszego Wydawnictwa!

 
Baza danych pytań egzaminacyjnych doradcy ds bezpieczeństwa Drukuj Email
14.12.2006.

Zainteresowanie naszych kolegów oraz użytkowników naszego portalu internetowego skłoniło nas do wyjaśnienia problemu dostępności pytań egzaminacyjnych dla doradców ds. bezpieczeństwa. Treść odpowiedzi otrzymanej z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego (Biuro Nadzoru Inspekcyjnego) cytujemy:

Czytaj
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 407 - 420 z 424

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS