Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

baner Gazeta
Zostań Doradcą ADR - ostatnie miejsca Drukuj Email
23.03.2015.
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja szkolenia dla doradców organizowana w Austrii. Dla wszystkich zainteresowanych przypomnienie, że zdawalność wynosi u nas w latach 2013/2014 100%. Zostały już ostatnie wolne miejsca na termin 13-17 kwietnia!!! Prosimy się więc spieszyć. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Dariuszem Kardasem +48 601 868 646  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .
 
Zostań doradcą ADR Drukuj Email
18.03.2015.
Kolejna okazja zdobycia uprawnień już od 13 do 17 kwietnia br. Jest to kolejna szansa na zdobycie uprawnień w Austrii i przyczynienie się do utrzymania 100% zdawalności na naszych kursach w latach 2012-2014, oraz w lutym 2015 r.

Program kursu spełnia wymagania wynikające z ADR i uprawnia po zdraniu egzaminu do otrzymania uprawnień DGSA, a tym samym jest równoważny z uprawnieniami uzyskanymi w Polsce w przypadku zdawania egzaminu w TDT.

Koszty:
• Koszt kursu to 4.750,00 zł (w cenie: udział w kursie, opłaty i materiały egaminacyjne, obiady, przerwy kawowe, teksty ustaw krajowych, ect.),
• Kurs rozpoczyna się w Wiedniu 13-go kwietnia o godzinie 15:30,
• Nocleg jest dodatkowo płatny i jego koszt to 99€ za dobę,
• Możliwy jest przejazd na trasie Mikołów - Wiedeń - Mikołów w cenie 550,00 zł za osobę. Ostatnie wolne miejsca! Wyjazd z Mikołowa (10km od centrum Katowic)  w poniedziałek 13-go kwietnia o godzinie 9:00.

Więcej informacji? Tel. 601 868 848 mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Zapraszamy!

 
Złoty Pas 2015 Drukuj Email
06.03.2015.

Tegoroczne badanie „Złoty Pas” poświęcimy problematyce stosowania pasów. W poprzednich latach sprawdzaliśmy ich stan, wytrzymałość i fakt wprowadzania nowatorskich myśli. W tym roku chcemy skupić się na sposobie wykorzystania pasów przez użytkowników. Jak pokazuje doświadczenie kierowca najczęściej stara się naprężyć pas tak ... by ładunek nie spadł. Prowadzi to bardzo często do uszkodzeń zarówno pasa jak i ładunku. W tym roku chcemy sprawdzić jakie możliwości producenci zapewniają kierowcy by mógł on dobrze wykorzystać pas. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja konkursu przyczyni się do zwiększenia świadomości w zakresie tego jak poprawie stosować pasy. Rozstrzygnięcie nastąpi w drugiej połowie roku.


Zapraszamy na strony TSL Manager & mocowanie.pl

 
Kolejni doradcy z uprawnieniami zagranicznymi Drukuj Email
02.03.2015.

Z przyjemnością informujemy że kolejne osoby zdobyły uprawnienia doradcy w Austrii. Liczba doradców w Polsce zwiększyła się o 15 w zakresie transportu drogowego (ADR) i 3 w zakresie transportu kolejowego (RID).

Z przyjemnością informujemy, że utrzymaliśmy zdawalnośc na poziomie 100%

Gratulujemy!

 
Sprawozdanie RID Drukuj Email
19.02.2015.

W dniu 19 lutego br wpłynęło do redakcji Towarów Niebezpiecznych pismo Prezesa UTK z prośbą o wskazanie jakich błędów należy unikać przy sporządzaniu sprawozdań rocznych za rok 2014. W pełnej treści informacji przekazujemy wytyczne.

Zapraszamy do zapoznania sie z nimi.

Czytaj
 
Mocowanie butli - wytyczne Drukuj Email
19.02.2015.
W związku z faktem kwestionowania sposobu mocowania butli w pojazdach przez organy kontroli, a w szczególności w zakresie konieczności zabezpieczenia butli od góry proponujemy podjęcie działań mających na celu uregulowanie sytuacji.
Stowrazyszenie ETOS wykonało badania oraz opracowało raport będący zaleceniem w zakresie bezpieczeństwa.
Raport można zamówić przez maila ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Badania zostały wykonane w celu okreslenia minimalnego standardu, który może stać się  podstawą rekomendacji dla rozporządzenia krajowego.
Więcej informacji: www.etos.org.pl lub pod telefonem 607 268 497

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 140 z 442

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2019 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS